| Sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3~2000HZ |
| laden | 300kg |
| Zonder kracht | 10 000 N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| Cilinderinhoud | 51 mm |
| Frequentie | 3~3000 Hz |
| laden | 270 kg |
| Zonder kracht | 20000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| Cilinderinhoud | 51 mm |
| Frequentie | 3 tot en met 2000 Hz |
| laden | 300KG |
| sinus | 10000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3000Hz |
| laden | 270 kg |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| Frequentie | 3~2500HZ |
| Versnelling | 1.8m/s |
| richting van de trilling | XYZ-as |
| Kracht | 380v 3-fase |
| sinus | 30000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 100 mm |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
|---|---|
| Merken | ASLI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001:2008 |
| sinus | 32000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 tot 2500Hz |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm of aangepast |
| Trillingsrichting | verticaal of x, y, z |
| sinus | 32000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 tot 2500Hz |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm of aangepast |
| Trillingsrichting | verticaal of x, y, z |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |