| Testamplitude | 0 ~ 100 mm |
|---|---|
| Testmodus | Sinus, willekeurig, shock, etc. |
| Max. Kracht | 1000N |
| Testtijd | 0 ~ 9999min |
| Max. Laden | 100 kg |
| Controlesysteem | Automatisch handboek, |
|---|---|
| Productnaam | Willekeurig Trilling het Testen Materiaal |
| Gewicht | Aangepast |
| Maximale versnelling | 100 g |
| Testfrequentiegebied | 0.1-3000 Herz |
| Toepassing | Materialen, auto-onderdelen, verpakkingen, huishoudelijke producten |
|---|---|
| Spanning | 380 V |
| Naverkoopservice | Technische videoondersteuning,Onlineondersteuning,Ingenieurs die beschikbaar zijn om machines in het |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepasselijke sectoren | Militaire industrie, civiele industrie, elektronische apparatuur, automobielindustrie, onderdelen, e |
| trillingsgolf | Sinus en Willekeurig |
|---|---|
| Frequentie | 2000Hz |
| Trillingsrichting | horizontaal |
| bewegende rol | Dia. 30mm |
| Sollicitatie | Leiden, autodelen, pakket |
| richting van de trilling | XYZ-as |
|---|---|
| trillingsgolf | Willekeurige sinus |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Tafelgrootte | 800*800 mm |
| Toepassing | LED, auto-onderdelen |
| richting van de trilling | XYZ-as |
|---|---|
| trillingsgolf | Willekeurige sinus |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Tafelgrootte | 800*800 mm |
| Toepassing | elektronische onderdelen |
| Frequentie | 5Hz~ 3500Hz |
|---|---|
| Gebruik | simulatie trillingsonderzoek |
| Trillingsrichting | x-y z |
| Max. Snelheid | 1,6 m/s |
| bewegende rol | 6,5 kg |
| Trillingskracht | 20 kN |
|---|---|
| richting van de trilling | horizontale trilling |
| Toepassing | Vervaardiging van auto's |
| Gebruik | de test van de hoge frequentietrilling |
| teststandaard | MIL STD 810G |
| schokkracht | 1200N |
|---|---|
| Trillingsrichting | veritical horizontale trillingstest |
| Standaard | ISTA-norm |
| Toepassing | Verpakking |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Frequentie | 5Hz~ 3500Hz |
|---|---|
| Gebruik | simulatie trillingsonderzoek |
| richting van de trilling | x-y z |
| Max. snelheid | 1.6m/s |
| bewegende rol | 6.5 kg |