| sinus | 20000n |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| laden | 300 kg |
| Trillingskracht | Op maat |
|---|---|
| Merken | ASLI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001:2008 |
| SINE FORCE | 20000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 tot en met 2000 Hz |
| teststandaard | ISO 16750-3 |
| sinus | 40000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 65 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Laden | 500 kg |
| sinus | 40000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 65 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Laden | 500 kg |
| sinuskracht | 40000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8 m/s |
| Verplaatsing | 65mm |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Lading | 500Kg |
| trillingskracht | Aangepast |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Testtijd | 0 ~ 9999min |
|---|---|
| Max. Laden | 100 kg |
| Max. Verplaatsing | 50 mm |
| Testmodus | Sinus, willekeurig, shock, etc. |
| Testbereik | 0 ~ 3000Hz |
| Gewicht | Aangepast |
|---|---|
| Testfrequentiegebied | 0.1-3000 Herz |
| Gegevensanalyse | Tijd, Modale Frequentie, |
| DIMENSIE | Aangepast |
| Veiligheidssysteem | Noodsituatieeinde, Overbelastingsbescherming |
| Gewicht | Aangepast |
|---|---|
| Testfrequentiegebied | 0.1-3000 Herz |
| Gegevensanalyse | Tijd, Modale Frequentie, |
| Dimensie | Aangepast |
| Veiligheidssysteem | Noodstop, overbelastingsbeveiliging |