| trillingskracht | 10kn |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticaal + horizontaal |
| Versnelling | 100 g |
| Bewegende spoelmaat | Dia. 240mm |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Misstaplijst | 600*600mm |
|---|---|
| richting van de trilling | Z-as |
| Trillingskracht | 6KN |
| teststandaard | IEC62133 |
| schokproef | half-sinus, trapeziumvormige, zaagtandgolf |
| Frequentiebereik | 3-3500 HZ |
|---|---|
| Nominale snelheid | 1,2 m2/s² |
| Garantie | 1 jaar |
| Maximale belasting | 70 kg |
| Type | verticale &x, y, z |
| Trillingskracht | 6KN |
|---|---|
| Toepassing | Batterij |
| teststandaard | IEC 60068-2-64 |
| Versnelling | 100 g |
| test | Schok |
| Misstaplijst | 600*600 mm |
|---|---|
| Trillingsrichting | Z-as |
| Trillingskracht | 6KN |
| Test Standaard | IEC62133 |
| schokproef | half-sinus, trapeziumvormige, zaagtandgolf |
| Misstaplijst | 600*600 mm |
|---|---|
| Trillingsrichting | Z-as |
| Trillingskracht | 6KN |
| Test Standaard | IEC62133 |
| schokproef | half-sinus, trapeziumvormige, zaagtandgolf |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| teststandaard | iec 60068-standaard |
| snelheid | 2.0m/s |
| Verplaatsing | 100 mm |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Interne dimensie | B900xH500xD600mm |
|---|---|
| Externe dimensie | B1400xH950xD1200mm |
| Volume | 270 liter |
| Zoute test | NSS ACSS |
| spuitvolume | 1.0 ~ 2,0 ml /80cm2 /h |
| Table Size | 200*200mm |
|---|---|
| max. load | 10kg |
| test standard | IEC60068-2-27 |
| acceleration range | 150~15000m/s2 |
| pulse width | 0.6~18 |
| sinus | 3000n tot 200000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Versnelling | 100 g |