| Frequentiebereik | 3-3000 Hz |
|---|---|
| Nominale snelheid | 1,8 m/s² |
| Garantie | 1 jaar |
| Max Loading | 70 kg |
| Type | XYZ |
| Trillingskracht | 30KN |
|---|---|
| Toepassing | Batterij |
| Test Standaard | IEC 60068-2-64 |
| Versnelling | 100 g |
| Test | Schok |
| sinus | 20000n |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| Laden | 300 kg |