| Nauwkeurigheid | ±1% |
|---|---|
| Stroom | 15 kW |
| Beschermingsklasse | IP55 |
| Spanning | 380 V |
| Koelmiddelen | R404A of gelijkwaardig |
| Software | Tt-5166 |
|---|---|
| Interface | USB/RS232 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht | 450KG |
| Temperatuur | -70-150℃ |
| Nauwkeurigheid | 0,1 |
|---|---|
| Stroom | 8 kW |
| Spanning | 380 V |
| Interne dimensie | B500*H600*D500mm |
| Volume | 150 Liter |
| internal dimension | W400*H500*D400mm |
|---|---|
| volume | 80L |
| Temperature range | -40~150C |
| Humidity Range | 20~98%rR.H. |
| inner material | SUS304 Environmental Test Chamberstainless steel |
| Nauwkeurigheid | ±1% |
|---|---|
| Stroom | 20 kW |
| Beschermingsklasse | IP55 |
| Spanning | 380 V |
| Interne dimensie | B2000*H2000*D2000mm |
| Nauwkeurigheid | ±1% |
|---|---|
| Stroom | 20 kW |
| Spanning | 380 V |
| Koelmiddelen | R404A of gelijkwaardig |
| Testgat | Dia. 50mm |
| Nauwkeurigheid | ±1% |
|---|---|
| Stroom | 18 kW |
| Spanning | 380 V |
| Interne dimensie | B2000*H2000*D2000mm |
| Volume | 8000L |
| Stroom | 20 kW |
|---|---|
| Spanning | 380 V |
| Koelmiddelen | R404A of gelijkwaardig |
| Testgat | Dia. 50mm |
| Communicatie-interface | RS232,R485 |
| Nauwkeurigheid | ±1% |
|---|---|
| Stroom | 20 kW |
| Spanning | 380 V |
| Interne dimensie | B2000*H2000*D2000mm |
| Volume | 8000L |
| Voeding | Wisselstroom 220v / AC380 |
|---|---|
| Stamdruk | 0,0 kg/cm~2,0 kg/cm (+101,3 Kpa) |
| Temperatuurbereik | 100ºC~135ºC |
| Relatieve druk | Waarden weergeven op manometer |
| Absolute druk | 100 Kpa + weergavewaarden |