| Nauwkeurigheid | 0,1, +/- 0,5°C |
|---|---|
| Stroom | 4 kW |
| Spanning | 220 V |
| Koelsysteem | wind het koelen |
| Interne afmetingen | 400X500X400 mm |
| Interne dimensie | B600*H750*D500mm |
|---|---|
| Volume | 225L |
| Weergave | Programmeerbaar touchscreen |
| Veiligheidsapparaat | Noodstopknop |
| Besturingsinterface | RS232 |
| Temperatuurbereik | -70°C~+150°C |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 20%~98%R.V. |
| Nauwkeurigheid van de controle | ±0,5°C; ±2,5% RV |
| Distributieuniformiteit | ±2,0°C; ±3,0% RV |
| Temperatuur stijgende snelheid | 0.1~3.0°C/min |
| Temperatuurbereik | -70°C tot 150°C |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 20%~98%R.V. |
| Temperatuurnauwkeurigheid | ±0,5℃ |
| Nauwkeurigheid vochtigheid | ±2,5% R.V |
| Voeding | AC220V, 50/60HZ |
| Interne dimensie | B500xH600xD500mm |
|---|---|
| Volume | 150 Liter |
| Temperatuurbereik | -20~150°C |
| Vochtigheidsbereik | 20%~98%R.V. |
| Temperatuur stijgende snelheid | 3.0°C/min |
| Voeding | AC220V |
|---|---|
| IP -tarief | IPX1 X2 X3 X4 X5 X6 X9 |
| Innerlijk materiaal | Sus304 roestvrij staal |
| Dikte van het binnenmateriaal | 1.0mm±0.05 |
| Buitenmateriaal | Gegalvaniseerde Staalplaat |
| Controlesysteem | PLC |
|---|---|
| Afmetingen | 400x500 X400 mm |
| Voeding | 380V |
| Productnaam | Milieutestkamer |
| Gewicht | 200KG |
| Controlesysteem | PLC |
|---|---|
| Afmetingen | 400x400 X400 mm |
| Voeding | 380V |
| Productnaam | Milieutestkamer |
| Gewicht | 200KG |
| Control System | PLC |
|---|---|
| Dimensions | W1500xH1000 xD1000 mm |
| Power Supply | 380V |
| Product Name | Environmental Test Chamber |
| Weight | 500kg |
| Controlesysteem | PLC |
|---|---|
| Afmetingen | 2000x2000 x2000 mm |
| Voeding | 380V |
| Productnaam | Milieutestkamer |
| Gewicht | 200KG |