| Interne dimensie | B400xH500xD400mm |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -40~150°C |
| Vochtigheidsbereik | 15%~98% relatieve vochtigheid |
| Temperatuurnauwkeurigheid | ± 0,5 ° C |
| Nauwkeurigheid vochtigheid | ±2,5% R.V. |
| Interne dimensie | B1000xH1000xD1000mm |
|---|---|
| Externe dimensie | B1200xH1900xD1300mm |
| Volume | 150 Liter |
| Temperatuurbereik | -20~150°C |
| Vochtigheidsbereik | 20%~98%R.V. |
| Interne dimensie | B600*H750*D500mm |
|---|---|
| Volume | 225L |
| Weergavetype | Programmeerbaar touchscreen |
| De diameter van het proefgat | Dia. 50mm |
| Communicatie-interface | RS232 |
| Interne dimensie | 1000x1000x1000mm |
|---|---|
| Externe dimensie | 1600x1900x1400 mm |
| JIS-teststroom | 1,8 l/min tot 3,9 l/min (RT-1000A), 24,5 l/min tot 39,2 l/min (RT-1000B) |
| JIS-testdruk | 0,1 kgf/cm2 tot 0,3 kgf/cm2 (RT-1000A), 1 kgf/cm2 tot 3 kgf/cm2 (RT-1000B) |
| Valtestsnelheid | 1 tot 1,5 mm/min (IPX1, IPX2), 3 tot 3,5 mm/min (IPX3, IPX4) |
| Interne dimensie | Op maat |
|---|---|
| Toepassing | Laboratorium |
| functie | Het verouderen Klimaattest |
| temperatuurbereik | -70~150C |
| Vochtigheidsbereik | 20%~98%R.V. |
| Interne dimensie | Aangepaste grootte |
|---|---|
| functie | Temperatuur-vochtigheidstest |
| temperatuurbereik | -70~150C |
| Vochtigheidsbereik | 20~98%R.H. |
| steekproefplank | Facultatief |
| Temperatuurbereik | -40C~150C |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 20%~98%R.V. |
| Temperatuurnauwkeurigheid | ± 0,5 ° C |
| Vochtigheidsnauwkeurigheid | ±2,5% R.V. |
| Analytische nauwkeurigheid | 0,1°C; 0,1% RV |
| Materiaal | SUS304/SS316 |
|---|---|
| Voeding | AC220V ±10% 50~60HZ |
| Volume | 80L/160L/300L/500L/1000L |
| Controleur | Programmeerbare controller met lcd-aanraakscherm |
| Planken | 2 stuks/verstelbaar |
| Stroom | 15 kW |
|---|---|
| Spanning | 380 V |
| Interne dimensie | B2000*H2000*D2000mm |
| Volume | 8000L |
| Temperatuurbereik | -70~200C |
| Nauwkeurigheid | ±1% |
|---|---|
| Stroom | 30 kW |
| Spanning | 380 V |
| Interne dimensie | B2000*H2000*D2000mm |
| Volume | 8000L |