| Controlesysteem | PLC |
|---|---|
| Afmetingen | W2000xH2000 xD1000 mm |
| Voeding | 380V |
| Productnaam | Milieutestkamer |
| Gewicht | 2500kg |
| Controlesysteem | PLC |
|---|---|
| Afmetingen | W800xH800 xD800 mm |
| Voeding | 380V |
| Productnaam | Milieutestkamer |
| Gewicht | 500Kg |
| Stroom | 20 kW |
|---|---|
| Spanning | 380 V |
| Beschermingsklasse | IP55 |
| Verwarmingssnelheid | 3 C/Min |
| Koelsnelheid | 1 cent/min |
| Afmeting | 1000mm*1000mm*1000mm |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Vochtigheid | 10-98%RH |
| Productnaam | Andere Testmachine |
| Interface | USB/RS232 |
| Controlesysteem | PLC's |
|---|---|
| Afmetingen | 1000 x 1000 x 1000 mm |
| Voeding | 380V |
| Product Name | klimaatproefkamer |
| Gewicht | 500 kg |
| Interne dimensie | 1000x1000x1000 |
|---|---|
| Temperatuurbereik | RT+15ºC ~+70ºC |
| Controlemethode | Programmeerbare LCD -touchscreencontroller |
| Vochtigheidsbereik | Vochtigheid bij verlichting: 20%RH ~ 75%RV (± 5%RH) |
| Omgevingstemperatuur voor gebruik | +5ºC ~+35ºC |
| Interne dimensie | B900xH500xD600mm |
|---|---|
| Externe dimensie | B1400xH950xD1200mm |
| Volume | 270 liter |
| Zoute test | NSS ACSS |
| spuitvolume | 1.0 ~ 2,0 ml /80cm2 /h |
| Temperatuurbereik | -40°C tot 150°C |
|---|---|
| Temperatuurresolutie | ±0,1°C |
| Temperatuurnauwkeurigheid | ± 0,5 ° C |
| Uniformiteit van de temperatuur | ±2°C |
| Vochtigheidsbereik | 20%~ 98%RH |
| Interne dimensie | W1200*H500*D800mm |
|---|---|
| Volume | 408L |
| Teststandaard | ASTM B117 |
| concentratie van NaCl | 5% |
| Druk | 1.0 ~ 6.0kgf/cm2 |
| Interne dimensie | B600*H850*D800mm |
|---|---|
| Volume | 408L |
| Temperatuurbereik | -40~150C |
| Vochtigheidsbereik | 20%~ 98%RH |
| testpunt | 85°C, 85% RV |