| Testzone | 216L |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -70~+180degree |
| Vochtigheidswaaier | 10~98% |
| schaatser | Trillingsschudder |
| Trillingsmodus | sinus, willekeurig, schok |
| Interne dimensie | B600XH750XD500(mm) |
|---|---|
| Externe dimensie | B1200XH1900XD1150(mm) |
| Lage temperatuur | -40℃ |
| Hoge temperatuur | 150℃ tot 200℃ |
| Vochtigheidsbereik | 20%~98% R.V. |
| Temperatuurbereik | -70°C~150°C |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 20%~98% R.V. |
| Interne dimensie | B1000*H1000*D800mm |
| Volume | 800L |
| koelmethode | T/T |
| Interne dimensie | B500*H400*D400mm |
|---|---|
| Analyse nauwkeurigheid | 0,1 graden C |
| Temperatuuruniformiteit | +/-2,5 graden C |
| Innerlijk materiaal | Sus304 roestvrij staal |
| Deur testen | Enkele deur |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| teststandaard | iec 60068-standaard |
| snelheid | 2.0m/s |
| Verplaatsing | 100 mm |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Interface | USB/RS232 |
|---|---|
| Productnaam | Andere Testmachine |
| Garantie | 1 jaar |
| Software | Vensters/Linux |
| Afmeting | 1000mm*1000mm*1000mm |
| Interne dimensie | B1600*H500*D800mm |
|---|---|
| Volume | 480 liter |
| Materiaal | Glasvezelversterkt polyester |
| glazen spuitstuk | 2 pc's |
| Temperatuurbereik | 30~50C |
| Teststreek | 1000L |
|---|---|
| Temperatuurwaaier | -40~+150degree |
| Vochtigheidswaaier | 20~98% |
| skaker | Trillingsschudbeker |
| Trillingswijze | willekeurige sinus, schok |
| Testzone | 1000 liter |
|---|---|
| temperatuurbereik | -40 ~ + 150 graden |
| Vochtigheidsbereik | 20~98% |
| schaatser | Trillingsschudder |
| Trillingsmodus | Sinus, willekeurig, schok |
| Testzone | 1000 liter |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -70~+150degree |
| Vochtigheidsbereik | 20~98% |
| schaatser | Trillingsschudder |
| Trillingsmodus | Sinus, willekeurig, schok |