| Interne dimensie | B400xH500xD400mm |
|---|---|
| Volume | 80 Liter |
| Temperatuurbereik | -40~150°C |
| Vochtigheidsbereik | 20%~98%R.V. |
| Temperatuur stijgende snelheid | 3.0°C/min |
| Model | TH-225-B |
|---|---|
| Interne dimensie | B600XH750XD500(mm) |
| Externe dimensie | B1200XH1900XD1150(mm) |
| Lage temperatuur | 0 ℃ |
| Hoge temperatuur | 150°C |
| Interne dimensie | B400*H500*D400mm |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -40~150C |
| Vochtigheidsbereik | 15% ~ 98% RV |
| Temperatuurnauwkeurigheid | ±0,5℃ |
| Nauwkeurigheid vochtigheid | ±2,5% R.V. |
| Nauwkeurigheid | 0,01 |
|---|---|
| Stroom | 25 kW |
| Beschermingsklasse | IP55 |
| Spanning | 380 V |
| Koelmiddelen | R404A of gelijkwaardig |
| Interne dimensie | B800*H800*D800mm |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -70~150 graden |
| Vochtigheidsbereik | 20%R.V.~98%R.V. |
| Trillingsrichting | verticale horizontale trilling |
| Max. Snelheid | 2.0m/s |
| Interne dimensie | B600*H750*D500mm |
|---|---|
| Volume | 225L |
| Weergavetype | Programmeerbaar touchscreen |
| De diameter van het proefgat | 50 mm |
| Communicatie-interface | RS232 |
| Testgat | 50 mm of 100 mm |
|---|---|
| Waterreservoir | 25 liter |
| Bekijkend Venster | 250 * 300 mm |
| Configuratiescherm | LCD -aanraakscherm |
| Compressorgerk | Bitter |
| Controlesysteem | PLC |
|---|---|
| Afmetingen | B2000xH1000 xD1000 mm |
| Voeding | 380V |
| Productnaam | Milieutestkamer |
| Gewicht | 1500kg |
| Temperatuurbereik | RT+10°C~80°C (facultatieve 80°C ~150°C) |
|---|---|
| Temperatuurnauwkeurigheid | ±0,5℃ |
| Temperatuurresolutie | 0,1℃ |
| Uniformiteit van de temperatuur | ±2,5℃ |
| Temperatuur stijgende snelheid | 0,1~3,0 (°C/min) |
| Testzone | 1000 liter |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -40 ~ + 150 graden |
| Vochtigheidsbereik | 20~98% |
| schaatser | Trillingsschudder |
| Trillingsmodus | Sinus, willekeurig, schok |