| Teststreek | 1500L |
|---|---|
| Temperatuurwaaier | -70~+180degree |
| Trillingsschudbeker | 3KN~100KN volgens behoeften |
| Macht | 380V |
| Trillingswijze | willekeurige sinus, schok |
| sine force | 20000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| displacement | 51mm |
| frequency | 3~2000HZ |
| loading | 300kg |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Max. SNELHEID | 1,6 m/s |
|---|---|
| Gewicht bewegende spoel | 3,5 kg |
| Het koelen ventilatormacht | 3 kW |
| Stroomvoorziening | AC380V |
| Trillingsrichting | Verticaal+Horizontaal |
| Zonder kracht | 10 000 N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| Cilinderinhoud | 51 mm |
| Frequentie | 3~3000 Hz |
| laden | 270 kg |
| sinus | 30000N |
|---|---|
| Snelheid | 2,0 m/s |
| Verplaatsing | 75 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Laden | 500 kg |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| teststandaard | iec 60068-standaard |
| Versnelling | 2.0 m/s |
| Verplaatsing | 100 mm |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Functie | Sinusoïdale Trillingstest |
|---|---|
| Toepassing | Auto-onderdelen |
| certificaat | ISO 9001:2008 |
| teststandaard | ISO 16750-3 |
| Vibratie | 3 As |
| Teststreek | 1000L |
|---|---|
| Temperatuurwaaier | -70~+150degree |
| Vochtigheidswaaier | 20~98% |
| skaker | Trillingsschudbeker |
| Trillingswijze | willekeurige sinus, schok |
| Sinuskracht | 3000N |
|---|---|
| Verticale Expander | 500*500mm |
| Horizontale misstaplijst | 500*500mm |
| Snelheid | 1.6m/s |
| Verplaatsing | 25 |