| Interne dimensie | B600*H850*D800mm |
|---|---|
| Volume | 408L |
| Temperatuurbereik | -70~200C |
| Vochtigheidsbereik | 20~98%rR.H. |
| Testhaven | Dia. 100mm |
| Interne dimensie | W400*H350*D350mm |
|---|---|
| Volume | 49L |
| temperatuurbereik | -65~150C |
| De Tijd van de temperatuurterugwinning | Binnen 5 minuten |
| Conversie tijd | binnen 5S |
| Nauwkeurigheid | 0,05 |
|---|---|
| Stroom | 7 kW, AC380V 220V |
| Beschermingsklasse | IP66 |
| Spanning | 380 V |
| Lage temperatuur | -40℃ |
| Interne Afmeting | W1000*H100*D1000mm |
|---|---|
| Volume | 1000L |
| Temperatuurwaaier | -70~200C |
| Vochtigheidswaaier | 20~98%rR.H. |
| Testhaven | Dia. 100mm |
| Interne dimensie | W600XH400XD450MM; |
|---|---|
| volume | 108L |
| Teststandaard | ASTM B117 |
| concentratie van NaCl | 5% |
| Druk | 1.0 ~ 6.0kgf/cm2 |
| Interne dimensie | B600*H750*D500mm |
|---|---|
| Volume | 225L |
| Weergave | Programmeerbaar touchscreen |
| Veiligheidsapparaat | Noodstopknop |
| Computercontrole | Ja |
| Stroom | 20 kW, elektronisch |
|---|---|
| Beschermingsklasse | ip55 |
| Spanning | 380 V |
| Interne dimensie | B2000*H2000*D2000mm |
| Volume | 8000L |
| Temperatuurbereik | -70~150°C |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 20%~98% R.V. |
| Temperatuurnauwkeurigheid | ± 0,5 ° C |
| Nauwkeurigheid vochtigheid | ±3.5% |
| Uniformiteit van de temperatuur | ±2°C |
| Interne dimensie | B400*H500*D400mm |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -70~150C |
| Vochtigheidsbereik | 20%~98%R.V. |
| Temperatuurnauwkeurigheid | ±0,5℃ |
| Nauwkeurigheid vochtigheid | ±2,5% R.V. |
| Interne dimensie | B2000*H2000*D2000mm |
|---|---|
| Volume | 8000L |
| Temperatuurbereik | -70~200C |
| Vochtigheidsbereik | 20%~ 98%RH |
| De diameter van het proefgat | Dia. 100mm |