| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 tot en met 2500 Hz |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 80mm of aangepast |
| Trillingsrichting | verticaal of x,y,z |
| Frequentiebereik | 5Hz tot 3500Hz |
|---|---|
| Max. Versnelling | 1000m/s2 |
| Max. SNELHEID | 1,6 m/s |
| Effectverplaatsing | 25 mm |
| Gewicht bewegende spoel | 6.5kg |
| Trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| Type | Hoge frequentie |
| richting van de trilling | verticale horizontaal |
| Toepassing | Pakket |
| price | affordable |
| Functie | Sinusoïdale Trilling |
|---|---|
| Tafelgrootte | Aangepast |
| Standaard | ISO 16750 |
| Toepassing | Het elektropak van de voertuigbatterij |
| Test | Sinus en Willekeurig |
| Trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticaal horizontaal |
| Gewicht bewegende spoel | 6.5 kg |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Max. versnelling | 100 g |
| Trillingskracht | 10 000 N |
|---|---|
| Toepassing | Pakket |
| richting van de trilling | Verticale trillingen |
| teststandaard | ISTA |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| Toepassing | Pakket |
| richting van de trilling | Verticale trillingen |
| teststandaard | ista 2a 3a |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| willekeurige kracht | 30KN |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticaal + Horizontale Trilling |
| Controlemethode | Digitale Versterkercontrole |
| Toepassing | Laboratorium |
| De Grootte van de trillingslijst | Kan aangepast worden |
| trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
|---|---|
| richting van de trilling | X, Y, z-As |
| Versnelling | 1 stuks |
| Invoer | 1 Kanaal |
| Toepassing | Automobiele industrie |
| Kracht | 2000N |
|---|---|
| vibraton richting | verticale horizontale trilling |
| Toepassing | Auto-onderdelen |
| bewegende rol | 6.5 kg |
| Versnelling | 100 g |