| Trillingskracht | Aangepast |
|---|---|
| merk | ASLi |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Macht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO-9001:2008 |
| Trillingskracht | 6KN |
|---|---|
| Frequentie | 5-3500hz |
| Verplaatsing | 51 mm |
| richting van de trilling | Verticaal en horizontaal |
| teststandaard | ISO 16750-03, CEI 60068-2 |
| Kracht | 600N |
|---|---|
| vibraton richting | Verticale trillingen |
| Toepassing | Elektronische producten |
| bewegende rol | 6.5 kg |
| versnelling | 100 g |
| Sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3~2000HZ |
| laden | 300kg |
| Zonder kracht | 20000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| Cilinderinhoud | 51 mm |
| Frequentie | 3 tot en met 2000 Hz |
| laden | 300KG |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| teststandaard | iec 60068-standaard |
| snelheid | 2.0m/s |
| Verplaatsing | 100 mm |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Max. Snelheid | 1.8 m/s |
|---|---|
| Bewegende rol | 3.5~90kg |
| Trillingsrichting | X, Y, Z-AS |
| Toepassing | Leiden, Batterij, autodelen |
| Macht | AC380V, 3 FASE 5 LIJNEN (of aangepast) |
| richting van de trilling | Verticaal en horizontaal |
|---|---|
| Frequentie | 5 ~ 3000 Hz |
| trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| controller | venzo-820 |
| Toepassing | LED, auto-onderdelen |
| Trillingskracht | Aangepast |
|---|---|
| Tafelgrootte | Aangepast |
| Standaard | ISO 16750 |
| Applicatie | Elektrovoertuigbatterij |
| Test | Sinus en Willekeurig |
| Productnaam | Eleltrodynamische Schudbeker |
|---|---|
| Toepassing | Defensie, Ruimtevaart, Autodelen, PCB-Raad, Elektronika |
| verplaatsing | 51 mm |
| Frequentiegebied | 3Hz aan 2.000 Herz |
| snelheid | 1.8m/s |