| richting van de trilling | XYZ-as |
|---|---|
| trillingsgolf | Willekeurige sinus |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Tafelgrootte | 800*800 mm |
| Toepassing | elektronische onderdelen |
| Trillingskracht | 20 kN |
|---|---|
| Trillingsrichting | Verticale+horizontale trillingen |
| Standaard | Mil STD 810G, mil STD 810F |
| Max. verplaatsing | 51 mm |
| Snelheid | 1.8m/s |
| Trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| richting van de trilling | verticaal + horizontaal |
| Toepassing | elektrische apparaten |
| andere naam | Trillingsschudder |
| test | Sinus, willekeurig, schok |
| Trillingsrichting | Verticaal of Horizontaal |
|---|---|
| trillingsgolf | Sinus en Willekeurig |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Tafelgrootte | 600*600 mm |
| Toepassing | Vervaardiging van auto's |
| trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
|---|---|
| richting van de trilling | X, Y, z-As |
| versnelling | 1 pc |
| Invoer | 1 Kanaal |
| Toepassing | Automobiele industrie |
| Controlesysteem | Digitale Controle |
|---|---|
| Koelsysteem | Luchtkoeling |
| Afmeting | 500 mm van X.500 mm van X.500 mm |
| Frequentiegebied | 10 Herz - 2000 Herz |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| SINE FORCE | 20000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 tot en met 2000 Hz |
| laden | 300KG |
| Controlesysteem | Digitale besturing |
|---|---|
| Koelsysteem | Luchtkoeling |
| Afmeting | 500 mm van X.500 mm van X.500 mm |
| Frequentiebereik | 10 Herz - 2000 Herz |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| SINE FORCE | 40KN |
|---|---|
| snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 tot en met 2000 Hz |
| laden | 500 kg |
| willekeurige kracht | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1000m/s2 |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Snelheid | 1.6m/s |
| Afmeting | 730*550*650mm L*W*H |