| SINE FORCE | 3000 N tot en met 150000 N |
|---|---|
| Dimensie | 730*550*650mm L*W*H of op maat |
| Tafelgrootte | 300*300mm |
| Toepassing | Auto-onderdelen |
| Kracht | AC380V, 3 fase 5 lijnen |
| SINE FORCE | 6000N |
|---|---|
| versnelling | 100 g |
| richting van de trilling | 3 As |
| Operatiemethode | Versterker |
| Frequentie | 5 ~ 3500 Hz |
| SINE FORCE | 40000N |
|---|---|
| snelheid | 2.0 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 tot en met 2000 Hz |
| laden | 500 kg |
| sinus | 30000N |
|---|---|
| Snelheid | 2,0 m/s |
| Verplaatsing | 75 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Laden | 500 kg |
| sinus | 40000N |
|---|---|
| Snelheid | 2,0 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| Laden | 500 kg |
| Trillingskracht | 300Kgf |
|---|---|
| Frequentie | 5 ~ 3500 Hz |
| Tafelmateriaal | Aluminiumlegering |
| richting van de trilling | Verticaal horizontaal |
| Toepassing | Batterij |
| Trillingskracht | 10KN |
|---|---|
| Verplaatsing | 51 mm |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Maximale belasting | 270 kg |
| Toepassing | Verpakking |
| Trillingskracht | 3KN |
|---|---|
| richting van de trilling | 3 As |
| Toepassing | Lithiumbatterie |
| Frequentie | 5 ~ 3500 Hz |
| Versnelling | 1,6 m/sec |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 tot en met 2500 Hz |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm of op maat |
| richting van de trilling | verticaal of x,y,z |
| Sinuskracht | 10000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8m/s |
| Frequentie | 3~3000Hz |
| Trillingsrichting | verticaal trilling of x, y, z |
| Versnelling | 100g |