| trillingskracht | Aangepast |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Trillingskracht | 3000N |
|---|---|
| Koelmethode | Luchtkoeling |
| Frequentiebereik | 3-3500hz |
| displaccement | 40 mm |
| Max. snelheid | 1.6m/s |
| Maximale belasting | 270 kg |
|---|---|
| Maximumversnelling | 100 g |
| Productnaam | Eleltrodynamische Schudbeker |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Toepassing | Defensie, Ruimtevaart, Autodelen, PCB-Raad, Elektronika |
| Productnaam | Eleltrodynamische Schudbeker |
|---|---|
| Toepassing | Defensie, Ruimtevaart, Autodelen, PCB-Raad, Elektronika |
| verplaatsing | 51 mm |
| Frequentiegebied | 3Hz aan 2.000 Herz |
| snelheid | 1.8m/s |
| richting van de trilling | Verticaal en horizontaal |
|---|---|
| Frequentie | 5 ~ 3000 Hz |
| trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| controller | venzo-820 |
| Toepassing | LED, auto-onderdelen |
| Testzone | 1000 liter |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -40 ~ + 150 graden |
| Vochtigheidsbereik | 20~98% |
| schaatser | Trillingsschudder |
| Trillingsmodus | Sinus, willekeurig, schok |
| Testzone | 1000 liter |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -70~+150degree |
| Vochtigheidsbereik | 20~98% |
| schaatser | Trillingsschudder |
| Trillingsmodus | Sinus, willekeurig, schok |
| Testzone | 1000 liter |
|---|---|
| temperatuurbereik | -40 ~ + 150 graden |
| Vochtigheidsbereik | 20~98% |
| schaatser | Trillingsschudder |
| Trillingsmodus | Sinus, willekeurig, schok |
| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| richting van de trilling | met drie assen |
| versnelling | 100 g |
| WEERSTANDSschok | Het Apparaat van de schokisolatie |
| Verplaatsing | Sinus en willekeurige grote verplaatsing |
| Frequentie | 5Hz~ 3500Hz |
|---|---|
| Gebruik | simulatie trillingsonderzoek |
| Trillingsrichting | x-y z |
| Max. snelheid | 1.6m/s |
| bewegende rol | 6.5 kg |