| Vibratie | 3 As |
|---|---|
| Trillingskracht | Op maat |
| Tafelgrootte | Op maat |
| Maximale belasting | 450 kg |
| Toepassing | Batterij |
| Toepassing | Motorfietsbatterijen |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticale trillingen |
| Schudbekerkracht | 3KN |
| standaard | CEI 60095-7 |
| Frequentiebereik | 3~3500 Hz |
| Trillingskracht | 3KN |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticaal en horizontaal |
| Toepassing | automobielschakelaars |
| Gebruik | de test van de hoge frequentietrilling |
| teststandaard | MIL STD 810G |
| sinus | 3000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | Verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Sinuskracht | 30000N |
|---|---|
| Snelheid | 2.0 m/s |
| Verplaatsing | 75mm |
| Frequentie | 3~3500Hz |
| Lading | 500kg |
| Maximumsnelheid | 2.5 M/s |
|---|---|
| maximumkracht | 2.000 N |
| Lijstgrootte | 300 Mm X 300 Mm |
| Geluidsniveau | Minder dan 70 dB |
| Garantie | 1 jaar |
| sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51mm |
| Frequentie | 3~2000HZ |
| Lading | 300kg |
| sinus | 20000n |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| Laden | 300 kg |
| SINE FORCE | 20000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 tot en met 2000 Hz |
| laden | 300 kg |
| Sinuskracht | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| trillingsrichting | verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500HZ |