| Sinuskracht | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| trillingsrichting | verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| sinus | 20000n |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| Laden | 300 kg |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Sollicitatie | R&D-Laboratorium |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Trillingsrichting | Verticaal en horizontaal |
| sinus | 20000n |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| laden | 300 kg |
| Trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticaal horizontaal |
| Gewicht bewegende spoel | 6.5 kg |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Max. versnelling | 100 g |
| trillingskracht | Aangepast |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Trillingsrichting | Verticaal en horizontaal |
|---|---|
| Frequentie | 5 ~ 3000 Hz |
| Trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| Controleur | venzo-820 |
| Sollicitatie | LED, auto-onderdelen |
| Frequentie | 5Hz~3500Hz |
|---|---|
| Gebruik | simulatie trillingsonderzoek |
| Trillingsrichting | x-y z |
| Max. Snelheid | 1,6 m/s |
| bewegende rol | 6,5 kg |
| Toepassing | Materialen, auto-onderdelen, verpakkingen, huishoudelijke producten |
|---|---|
| Spanning | 380 V |
| Naverkoopservice | Technische videoondersteuning,Onlineondersteuning,Ingenieurs die beschikbaar zijn om machines in het |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepasselijke sectoren | Militaire industrie, civiele industrie, elektronische apparatuur, automobielindustrie, onderdelen, e |
| Testzone | 216L |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -70~+180degree |
| Vochtigheidswaaier | 10~98% |
| schaatser | Trillingsschudder |
| Trillingsmodus | sinus, willekeurig, schok |