| Application | materila, automobile parts, packing, house hold products |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service |
| Warranty | 1 year |
| Applicable industries | Military industry, civil, electronic appliances, automotive, spare parts, electronics, aviation |
| Trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| Toepassing | Pakket |
| richting van de trilling | Verticale trillingen |
| teststandaard | ista 2a 3a |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Steunapparaat | Spoelveer |
|---|---|
| Frequentie | 3 tot 3500 Hz |
| trilling richting | ±0,01 mm |
| Standaard | UN38.3 norm |
| Uitbreider | 300*300MM |
| Toepassing | materila, automobiele delen, verpakking, de producten van de huisgreep |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines ove |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepasselijke Industrie | De militaire industrie, burgerlijke, elektronische toestellen, automobiel, vervangstukken, elektroni |
| Trillingskracht | 3000N |
|---|---|
| Koelmethode | Luchtkoeling |
| Frequentiebereik | 3-3500hz |
| displaccement | 40 mm |
| Max. snelheid | 1.6m/s |
| Toepassing | Materialen, auto-onderdelen, verpakkingen, huishoudelijke producten |
|---|---|
| Spanning | 380 V |
| Naverkoopservice | Technische videoondersteuning,Onlineondersteuning,Ingenieurs die beschikbaar zijn om machines in het |
| garantie | 1 jaar |
| Toepasselijke sectoren | Militaire industrie, civiele industrie, elektronische apparatuur, automobielindustrie, onderdelen, e |
| trillingsgolf | Sinus |
|---|---|
| Toepassing | Pakket |
| Versnelling | 100 g |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Controleur | VENZO |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Kracht | Elektronisch |
| teststandaard | CEI 68-2-6 |
| Vibratie | Verticaal en horizontaal |
| Tafelgrootte | Op maat |
| sinus | 60000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 65 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Laden | 600 kg |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
|---|---|
| Merken | ASLI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001:2008 |