| Trillingsgolf | Sinus |
|---|---|
| Sollicitatie | Pakket |
| Versnelling | 100g |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Controleur | VENZO |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Versnelling | 100g |
| Trillingsrichting | 3 as |
| Bedieningsmethode | Versterker |
| Frequentie | 5 ~ 3500 Hz |
| sinus | 3000n tot 200000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | Verticaal en horizontaal |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Versnelling | 100g |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| richting van de trilling | XYZ-as |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Koelmethode | Luchtkoeling |
|---|---|
| Standaard | UL 1642 |
| Stroom | AC380V, 3 fase 5 lijnen |
| Trillingsrichting | verticale horizontale trilling |
| Sollicitatie | batterij, auto-onderdelen |
| voldoen aan de norm | Jis D1601 |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Sollicitatie | Auto-onderdelen |
| Trillingen | Verticaal en horizontaal |
| SINE FORCE | 40000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8 m/s |
| Verplaatsing | 100 mm |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| richting van de trilling | Verticaal en horizontaal |
| Trillingsrichting | verticale trilling |
|---|---|
| trillingskracht | 20kn |
| Controlemethode | Computerbesturing |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentiebereik | 3 ~ 3500Hz |
| Sinuskracht | 30000N |
|---|---|
| Snelheid | 2.0 m/s |
| Verplaatsing | 75mm |
| Frequentie | 3~3500Hz |
| Lading | 500kg |
| sinuskracht | 6000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.6m/s |
| Verplaatsing | 25mm |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Lading | 180KG |