| trillingskracht | Aangepast |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| sinus | 20000n |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| laden | 300 kg |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM |
|---|---|
| Merken | ASLI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Vermogen | Elektronisch |
| certificaat | ISO 9001:2008 |
| Aangepaste steun | Oem |
|---|---|
| Merk | ASLi |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Macht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO-9001:2008 |
| Trillingskracht | 6KN |
|---|---|
| richting van de trilling | XYZ drie assen |
| Frequentie | 5 ~ 3500 Hz |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Kracht | Elektronisch |
|---|---|
| Trillingskracht | 6000N |
| Verpakkingsmateriaal | Polyhouten behuizing |
| Vibratie | 3 As |
| Platform | 600*600mm |
| Kracht | Elektronisch |
|---|---|
| Trillingskracht | 6000N |
| Verpakkingsmateriaal | Polyhouten behuizing |
| Vibratie | 3 As |
| Platform | 600*600mm |
| Kracht | Elektronisch |
|---|---|
| Trillingskracht | 6000N |
| Type | Hoge Frequentietype |
| Trilling | 3 As |
| Platform | 600*600 mm |