| Aangepaste ondersteuning | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| sine force | 60000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| displacement | 51mm |
| frequency | 3~3500HZ |
| loading | 250kg |
| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Trillingsrichting | verticale horizontale trilling |
| Kracht | 380v 3-fase |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 tot en met 2500 Hz |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 80mm of aangepast |
| Trillingsrichting | verticaal of x,y,z |
| Trillingsrichting | Verticaal of Horizontaal |
|---|---|
| trillingsgolf | Sinus en Willekeurig |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Tafelgrootte | 600*600 mm |
| Toepassing | Vervaardiging van auto's |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.6m/s |
| Trillingsrichting | Verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM |
|---|---|
| Merken | ASLI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Vermogen | Elektronisch |
| certificaat | ISO 9001:2008 |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM |
|---|---|
| Merken | ASLI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Vermogen | Elektronisch |
| certificaat | ISO 9001:2008 |
| Trillingskracht | 3000N |
|---|---|
| Koelmethode | Luchtkoeling |
| Frequentiebereik | 3-3500hz |
| displaccement | 40 mm |
| Max. snelheid | 1.6m/s |
| Frequentiebereik | 3-3500 HZ |
|---|---|
| kleur | blauw |
| Kracht | 750 W |
| teststandaard | Mil-norm-810, iec60068-2-64, RTCA -160, CEI 61373 |
| Materiaal | Staal |