| trillingskracht | 6kn |
|---|---|
| Frequentie | 5-3500Hz |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Trillingsrichting | Verticaal en horizontaal |
| Teststandaard | CEI 60068-2 |
| sinus | 60000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Laden | 250KG |
| Standaard | MIL, CEI, ASTM |
|---|---|
| Sollicitatie | Smartphones, Mobiele telefoon, Componenten |
| Gebruik | trilling het testen |
| Frequentie | 3500hz |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Frequentie | 5Hz~ 3500Hz |
|---|---|
| Gebruik | simulatie trillingsonderzoek |
| Trillingsrichting | x-y z |
| Max. Snelheid | 1,6 m/s |
| bewegende rol | 6,5 kg |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Teststandaard | ENGELSE Norm 60068-2-6 |
|---|---|
| Sollicitatie | R&D-Laboratorium |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | AC380V |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| sinus | 40000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 100 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Trillingsrichting | Verticaal en horizontaal |