| Functie | Sinus, willekeurig, schok |
|---|---|
| Max Armature Size | 450 mm |
| versnelling | 100 g |
| Maximale nuttige lading | 300 kg |
| Toepassing | GELEIDE, AUTOdelen, BATTERIJ |
| sinus | 10000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3000Hz |
| laden | 270 kg |
| sinus | 32000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 tot 2500Hz |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm of aangepast |
| Trillingsrichting | verticaal of x, y, z |
| Trillingskracht | 10KN |
|---|---|
| controller | VENZO |
| Frequentie | 5-3000 Hz |
| versnelling | 1000m/s2 |
| richting van de trilling | Verticaal horizontaal |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Verplaatsing | 25MM |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Laden | 180 kg |
| sinus | 600 kg |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Verplaatsing | 25MM |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Laden | 180 kg |
| SINE FORCE | 50000N |
|---|---|
| Snelheid | 2.0m/s |
| Verplaatsing | 100 mm |
| Frequentie | 1~3500 Hz |
| laden | 750 kg |
| Kracht | 380V, 3 Fasen |
|---|---|
| Frequentiebereik | 5 ~ 3500 Hz |
| teststandaard | MIL-STD-202-methode 213 |
| Vibratie | Verticaal en horizontaal |
| Tafelgrootte | 600 x 600 mm |
| Trillingskracht | Op maat |
|---|---|
| Merken | ASLI |
| Plaats van herkomst | China |
| Kracht | 380V, 3 Fasen |
| Certificaat | ISO 9001:2008 |