| Trillingsrichting | Verticaal en horizontaal |
|---|---|
| Frequentie | 5 ~ 3000 Hz |
| Trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| Controleur | venzo-820 |
| Sollicitatie | LED, auto-onderdelen |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 tot en met 2500 Hz |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm of op maat |
| richting van de trilling | verticaal of x,y,z |
| Trillingsrichting | Verticaal en horizontaal |
|---|---|
| Frequentie | 5 ~ 3000 Hz |
| Trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| Controleur | venzo-820 |
| Sollicitatie | LED, auto-onderdelen |
| Functie | Sinus, willekeurig, schok |
|---|---|
| Max Armature Size | 450 mm |
| versnelling | 100 g |
| Maximale nuttige lading | 300 kg |
| Toepassing | GELEIDE, AUTOdelen, BATTERIJ |
| Functie | Sinus, willekeurig, schok |
|---|---|
| Maximale versnelling van het harnas | 100 g |
| Maximale nuttige lading | 300 kg |
| richting van de trilling | Verticale+horizontale trillingen |
| teststandaard | MIL-STD-810, RTCA -160 |
| Max. Versnelling | 100g |
|---|---|
| Verplaatsing | 51 mm |
| Controlemethode | computer+control systeem |
| Trillingsmodus | De Trilling van sinus&random |
| Sollicitatie | Auto-onderdelen |
| trillingsmethode | De Trilling van sinus&random |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticale horizontale trilling |
| Max.Snelheid | 2.0m/s |
| Frequentie | 3~3000 Hz |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Trillingsrichting | Verticaal of Horizontaal |
|---|---|
| trillingsgolf | Sinus en Willekeurig |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Tafelgrootte | 600*600 mm |
| Toepassing | Vervaardiging van auto's |
| richting van de trilling | Verticaal of Horizontaal |
|---|---|
| trillingsgolf | Sinus en Willekeurig |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Tafelgrootte | 600*600mm |
| Toepassing | LED, auto-onderdelen |
| trillingskracht | 30000N |
|---|---|
| Sollicitatie | Batterij |
| Standaard | UN38.3 norm |
| Type | Elektromagnetisch |
| Trillingsrichting | Elektrodynamica |