| trillingsmethode | De Trilling van sinus&random |
|---|---|
| Toepassing | Elektrodelen |
| Sinuskracht | 1000N |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Max. snelheid | 1.8m/s |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 tot en met 2500 Hz |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm of op maat |
| richting van de trilling | verticaal of x,y,z |
| Frequentiebereik ((HZ) | 3-3500 |
|---|---|
| Nominale versnelling (m/s2) 0~1000 | 0 tot 1000 |
| Nominale sinuskracht | 1000 tot 350000 |
| Maximale belasting | 70 tot 4500 kg |
| Bewegende spoel | 2.5 tot en met 300 kg |
| Trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| Type | Hoge frequentie |
| richting van de trilling | verticale horizontaal |
| Toepassing | Pakket |
| price | affordable |
| trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
|---|---|
| richting van de trilling | X, Y, z-As |
| Koelmethode | Luchtkoeling |
| Toepassing | Automobiele industrie |
| Invoer | 1 Kanaal |
| sinus | 10000N |
|---|---|
| Trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| Trillingsrichtingen | Drie richtingen gratis trillingen |
| Versnellingssensor | 1 pc |
| Invoerkanaal | 1 kanaal |
| Trillingskracht | 30KN |
|---|---|
| Max. versnelling | 100 g |
| teststandaard | IEC62133 |
| richting van de trilling | horizontale en verticale trilling |
| max. dispacement | 51 mm |
| standaard | MIL, CEI, ASTM |
|---|---|
| Toepassing | Voertuigdelen |
| Gebruik | trilling het testen |
| Frequentie | 2800hz |
| snelheid | 1.8m/s |
| Trillingskracht | 3KN |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticale trillingen |
| Toepassing | Monitor |
| teststandaard | Mil STD 810F |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Trillingsrichting | Verticaal |
|---|---|
| Versnelling | 100 g |
| Gewicht bewegende spoel | 3.5 kg |
| Frequentie | 5Hz~ 3500Hz |
| Gebruik | de test van de hoge frequentietrilling |