| Testzone | 216L |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -70~+180degree |
| Vochtigheidswaaier | 10~98% |
| schaatser | Trillingsschudder |
| Trillingsmodus | sinus, willekeurig, schok |
| Test Standaard | ENGELSE Norm 60068-2-6 |
|---|---|
| Toepassing | Lithiumbatterie |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Certificaat | ISO 9001:2015 |
| Functie | Sinusoïdale Trillingstest |
| Trillingskracht | 10 000 N |
|---|---|
| Toepassing | Pakket |
| richting van de trilling | Verticale trillingen |
| teststandaard | ISTA |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| gewicht van het bewegen van rol | 14kg |
|---|---|
| Schuddende Kracht | 1000kgf (10000N) |
| Maximumlading | 270KG |
| Wijze | Sinus, Willekeurig, Schok, Resonantiezoeken en Verblijf |
| Maximumversnelling | 100 G |
| Sinuskracht | 6000n |
|---|---|
| Trillingsrichting | VERTICAAL |
| Snelheid | 1.6m/s |
| Versnelling | 100g |
| Frequentie | 3~3500Hz |
| Sinuskracht | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| trillingsrichting | verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Aangepaste steun | OEM |
|---|---|
| Merk | ASLI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Macht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO-9001:2008 |
| Toepassing | Materialen, auto-onderdelen, verpakkingen, huishoudelijke producten |
|---|---|
| Spanning | 380 V |
| Naverkoopservice | Technische videoondersteuning,Onlineondersteuning,Ingenieurs die beschikbaar zijn om machines in het |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepasselijke sectoren | Militaire industrie, civiele industrie, elektronische apparatuur, automobielindustrie, onderdelen, e |
| Kracht | 380V, 3 Fasen |
|---|---|
| Frequentiebereik | 5 ~ 3500 Hz |
| teststandaard | MIL-STD-202-methode 213 |
| Vibratie | Verticaal en horizontaal |
| Tafelgrootte | 600 x 600 mm |
| Trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| richting van de trilling | 3 As |
| Gewicht bewegende spoel | 6.5 kg |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Max. versnelling | 100 g |