| Test Standaard | UN38.3, IEC62133, JIS D 1601, MIL-STD-810G |
|---|---|
| Toepassing | Li-ionenbatterijmodules |
| Vermogen | Elektronisch |
| Trillingsrichting | X, Y, THREE-AXIS Z |
| Trilling | 3 As |
| vibration force | 600kgf |
|---|---|
| Vibration direction | Vertical & Horizontal |
| moving coil weight | 6.5kg |
| displacement | 25mm |
| max. acceleration | 100g |
| schokkracht | 1200N |
|---|---|
| Trillingsrichting | veritical horizontale trillingstest |
| Standaard | ISTA-norm |
| Toepassing | Verpakking |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Frequentiebereik | 3-3500 HZ |
|---|---|
| kleur | blauw |
| Kracht | 750 W |
| teststandaard | Mil-norm-810, iec60068-2-64, RTCA -160, CEI 61373 |
| Materiaal | Staal |
| Trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| richting van de trilling | verticaal + horizontaal |
| Toepassing | elektrische apparaten |
| andere naam | Trillingsschudder |
| test | Sinus, willekeurig, schok |
| Productnaam | Trilling Shaker Table |
|---|---|
| model | S-10 |
| Frequentie | 3hz tot 2000 Herz |
| Lijstgrootte | Aangepast |
| Versnelling | 100g |
| Maximale versnelling van het harnas | 100 g |
|---|---|
| Model | ES-serie |
| Frequentiebereik | 3 Herz - 2.000 Herz |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Maximale nuttige lading | 300 kg |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Stroom | 380V 3 fase |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Stroom | 380V 3 fase |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Stroom | 380V 3 fase |