| sinus | 32000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 tot 2500Hz |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm of aangepast |
| Trillingsrichting | verticaal of x, y, z |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.6m/s |
| Trillingsrichting | verticale horizontaal |
| Toepassing | Laboratorium |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| trillingskracht | Aangepast |
|---|---|
| voldoen aan de norm | ASTM D999-01 |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Frequentiebereik | 3-3500 HZ |
|---|---|
| Nominale snelheid | 1,2 m2/s² |
| Garantie | 1 jaar |
| Maximale belasting | 70 kg |
| Type | verticale &x, y, z |
| model | S-10 |
|---|---|
| Sinuskracht | 10000N |
| Frequentie | 3-3000Hz |
| Snelheid | 1.8m/s |
| Versnelling | 100g |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM |
|---|---|
| Merken | ASLI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Vermogen | Elektronisch |
| certificaat | ISO 9001:2008 |
| Aangepaste steun | OEM |
|---|---|
| Merk | ASLI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Macht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO-9001:2008 |
| Sinuskracht | 10000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8m/s |
| Frequentie | 3~3000Hz |
| Trillingsrichting | verticaal trilling of x, y, z |
| Versnelling | 100g |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM |
|---|---|
| Merken | ASLI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Vermogen | Elektronisch |
| certificaat | ISO 9001:2008 |