| SINE FORCE | 3000 N tot 200000 N |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticaal horizontaal |
| snelheid | 1.8m/s |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| versnelling | 100 g |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Nauwkeurigheid | 0,1, +/- 0,5°C |
|---|---|
| Stroom | 4 kW |
| Spanning | 220 V |
| Koelsysteem | wind het koelen |
| Interne afmetingen | 400X500X400 mm |
| Interne dimensie | B2000*H2000*D2000mm |
|---|---|
| Volume | 8000L |
| Temperatuurbereik | -70~200C |
| Vochtigheidsbereik | 20%~ 98%RH |
| De diameter van het proefgat | Dia. 100mm |
| Nauwkeurigheid | 0,1 |
|---|---|
| Stroom | 40kva |
| Beschermingsklasse | IP55 |
| Spanning | 380 V |
| Trillingsrichting | Horizontaal Verticaal |
| Sinuskracht | 3000N |
|---|---|
| Verticale Expander | 500*500mm |
| Horizontale misstaplijst | 500*500mm |
| Snelheid | 1.6m/s |
| Verplaatsing | 25 |
| sinus | 32000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 tot 2500Hz |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm of aangepast |
| Trillingsrichting | verticaal of x, y, z |