| richting van de trilling | Verticale trillingen |
|---|---|
| teststandaard | Mil-std-810F |
| Kenmerken | sinus en willekeurige schoktest |
| Trillingskracht | 30000N |
| Verplaatsing | 100 mm |
| Trillingsrichting | Verticaal |
|---|---|
| Versnelling | 100 g |
| Gewicht bewegende spoel | 3.5 kg |
| Frequentie | 5Hz~ 3500Hz |
| Gebruik | de test van de hoge frequentietrilling |
| Trillingskracht | 3KN |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticale trillingen |
| Toepassing | Monitor |
| teststandaard | Mil STD 810F |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Aangepaste steun | Oem |
|---|---|
| Merk | ASLi |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Macht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO-9001:2008 |
| Zonder kracht | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| Trillingsrichting | verticale horizontaal |
| Toepassing | Laboratorium |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Trillingskracht | 20 kN |
|---|---|
| Trillingsrichting | Verticale+horizontale trillingen |
| Standaard | Mil STD 810G, mil STD 810F |
| Max. verplaatsing | 51 mm |
| Snelheid | 1.8m/s |
| SINE FORCE | 20000N |
|---|---|
| snelheid | 1.8m/s |
| richting van de trilling | Verticaal en horizontaal |
| versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3000 Hz |
| Trillingskracht | 6KN |
|---|---|
| Frequentie | 5-3500hz |
| Verplaatsing | 51mm |
| trillingsrichting | Verticaal en Horizontaal |
| Testnorm | Mil STD 810F |
| Misstaplijst | 600*600mm |
|---|---|
| richting van de trilling | Z-as |
| Trillingskracht | 6KN |
| teststandaard | IEC62133 |
| schokproef | half-sinus, trapeziumvormige, zaagtandgolf |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
|---|---|
| Merken | ASLI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001:2008 |