| Kracht | 6KN |
|---|---|
| standaard | JIS D1601-standaard |
| Type | Elektromagnetische |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Toepassing | Batterij |
| sinus | 10000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3000Hz |
| laden | 270 kg |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
|---|---|
| Merken | ASLI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001:2008 |
| Trillingskracht | 1000kgf |
|---|---|
| Frequentie | 5 ~ 3500 Hz |
| Tafelmateriaal | Aluminiumlegering |
| richting van de trilling | Verticale trillingen |
| trillingen testen | Sinus en Willekeurig |
| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Versnelling | 1.8m/s |
| richting van de trilling | Verticale trillingen |
| Kracht | 380v 3-fase |
| richting van de trilling | XYZ-as |
|---|---|
| trillingsgolf | Willekeurige sinus |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Tafelgrootte | 800*800 mm |
| Toepassing | elektronische onderdelen |
| sinus | 20000n |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| Laden | 300 kg |
| trillingsgolf | Sinus |
|---|---|
| Toepassing | Verpakking |
| versnelling | 100 g |
| Verplaatsing | 25 mm |
| controller | VENZO |
| sinuskracht | 40000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8 m/s |
| Verplaatsing | 65mm |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Lading | 500Kg |
| SINE FORCE | 20000N |
|---|---|
| snelheid | 1.6m/s |
| richting van de trilling | Verticale+horizontale trillingen |
| versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3000 Hz |