| standard | mil-std 810G |
|---|---|
| vibration force | 20KN |
| Usage | Vibration Testing Machine |
| application | Electromechanical Products |
| Frequency range | 2~2500HZ |
| willekeurige kracht | 30KN |
|---|---|
| richting van de trilling | verticale horizontale trilling |
| Max. laden | 450 kg |
| Frequentie | 5~2800hz |
| Verplaatsing | 51 mm |
| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| snelheid | 1.8m/s |
| richting van de trilling | Verticale trillingen |
| Kracht | 380v 3-fase |
| Trillingskracht | 3000N |
|---|---|
| Toepassing | Batterij |
| standaard | UN38.3 norm |
| Type | Elektromagnetische |
| richting van de trilling | X, Y, THREE-AXIS Z |
| Trillingskracht | Aangepast |
|---|---|
| Trillingsrichting | 3 As |
| Trillingsmodus | Willekeurige sinus |
| Verplaatsing | 25~100mm |
| Diameter van het bewegen van rol | 150~870mm |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
|---|---|
| voldoen aan de norm | ISTA |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001:2008 |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
|---|---|
| Merken | ASLI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001:2008 |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| teststandaard | iec 60068-standaard |
| Versnelling | 2.0 m/s |
| Verplaatsing | 100 mm |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 tot en met 2500 Hz |
| snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 80mm of aangepast |
| richting van de trilling | verticaal of x,y,z |
| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| richting van de trilling | met drie assen |
| Versnelling | 100 g |
| teststandaard | MIL STD 810G |
| Verplaatsing | Sinus en willekeurige grote verplaatsing |