| Standaard | mil-standaard 810G |
|---|---|
| Trillingskracht | 20 kN |
| Gebruik | trilling het testen machine |
| Productnaam | Elektromagnetische trillingstestmachine Prijs |
| Frequentiebereik | 2~2500HZ |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Stroom | 380V 3 fase |
| sine force | 10000N |
|---|---|
| frequency | 3~3500HZ |
| speed | 1.8m/s |
| vibration direction | vertical+horizontal vibration |
| power | 380v 3 phase |
| willekeurige kracht | 20 kN |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticaal + Horizontale Trilling |
| Max. laden | 300 kg |
| Frequentie | 5 ~ 3000 Hz |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Trillingsmethode | De Trilling van sinus&random |
|---|---|
| Toepassing | Elektrodelen |
| Sinuskracht | 20000N |
| Frequentie | 3~3500Hz |
| Max. Snelheid | 2.0m/s |
| trillingsmethode | De Trilling van sinus&random |
|---|---|
| Toepassing | Elektrodelen |
| Sinuskracht | 1000N |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Max. snelheid | 1.8m/s |
| Trillingskracht | 20 kN |
|---|---|
| Frequentie | 5 ~ 3000 Hz |
| Toepassing | Leiden, pakket, batterij |
| richting van de trilling | Verticale trillingen |
| Gebruik | trillingstest |
| Zonder kracht | 40 kN |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| Cilinderinhoud | 85 mm |
| Frequentie | 3 tot en met 2000 Hz |
| laden | 500KG |
| teststandaard | ENGELSE Norm 60068-2-6 |
|---|---|
| Toepassing | R&D-Laboratorium |
| Certificaat | ISO 9001:2008 |
| Verpakkingsmateriaal | Polyhouten behuizing |
| Vibratie | 3 As |
| Trillingskracht | 30000N |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticale +horizontal-Trilling |
| Koelmethode | Luchtkoeling |
| Toepassing | batterijpakket |
| voldoen aan de norm | IEC 62133 |