| Interne dimensie | B500*H400*D400mm |
|---|---|
| Analyse nauwkeurigheid | 0,1 graden C |
| Temperatuuruniformiteit | +/-2,5 graden C |
| Innerlijk materiaal | Sus304 roestvrij staal |
| Deur testen | Enkele deur |
| Software | Tt-5166 |
|---|---|
| Interface | USB/RS232 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht | 450KG |
| Temperatuur | -70-150℃ |
| internal dimension | W400*H500*D400mm |
|---|---|
| volume | 80L |
| Temperature range | -40~150C |
| Humidity Range | 20~98%rR.H. |
| inner material | SUS304 Environmental Test Chamberstainless steel |
| Controlesysteem | PLC |
|---|---|
| Afmetingen | 2000x2000 x2000 mm |
| Voeding | 380V |
| Productnaam | Milieutestkamer |
| Gewicht | 200KG |
| Controlesysteem | PLC's |
|---|---|
| Afmetingen | 1000 x 1000 x 1000 mm |
| Voeding | 380V |
| Product Name | klimaatproefkamer |
| Gewicht | 500 kg |
| Interne Afmeting | W1000*H100*D1000mm |
|---|---|
| Volume | 1000L |
| Temperatuurwaaier | -70~200C |
| Vochtigheidswaaier | 20~98%rR.H. |
| Testhaven | Dia. 100mm |
| Interne dimensie | B500xH600xD500mm |
|---|---|
| Volume | 150 Liter |
| Temperatuurbereik | -20~150°C |
| Vochtigheidsbereik | 20%~98%R.V. |
| Temperatuur stijgende snelheid | 3.0°C/min |
| Interne dimensie | Op maat |
|---|---|
| Toepassing | Laboratorium |
| functie | Het verouderen Klimaattest |
| temperatuurbereik | -70~150C |
| Vochtigheidsbereik | 20%~98%R.V. |
| Controlesysteem | PLC |
|---|---|
| Afmetingen | 400x400 X400 mm |
| Voeding | 380V |
| Productnaam | Milieutestkamer |
| Gewicht | 200KG |
| Controlesysteem | PLC |
|---|---|
| Afmetingen | W2000xH2000 xD1000 mm |
| Voeding | 380V |
| Productnaam | Milieutestkamer |
| Gewicht | 2500kg |