| Beoordeeld willekeurig | 10000N |
|---|---|
| Nominale versnelling | 1000m/s2 |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Vibratietabel | B800*D800mm |
| bewegende rol | 14kg |
| Testgat | 50 mm of 100 mm |
|---|---|
| Waterreservoir | 25 liter |
| Bekijkend Venster | 250 * 300 mm |
| Configuratiescherm | LCD -aanraakscherm |
| Compressorgerk | Bitter |
| Nauwkeurigheid | 0,1 |
|---|---|
| Stroom | 40kva |
| Beschermingsklasse | IP55 |
| Spanning | 380 V |
| Trillingsrichting | Horizontaal Verticaal |
| Frequentiebereik | 5Hz tot 3500Hz |
|---|---|
| Maximale versnelling | 1000m/s2 |
| Maximale snelheid | 1,6 m/s |
| Effectverplaatsing | 25 mm |
| Gewicht bewegende spoel | 6.5kg |
| sine force | 20000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| displacement | 51mm |
| frequency | 3~2000HZ |
| loading | 300kg |
| Sinuskracht | 3000N |
|---|---|
| Verticale Expander | 500*500mm |
| Horizontale misstaplijst | 500*500mm |
| Snelheid | 1.6m/s |
| Verplaatsing | 25 |
| Sinuskracht | 10000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8m/s |
| Frequentie | 3~3000Hz |
| Trillingsrichting | verticaal trilling of x, y, z |
| Versnelling | 100g |
| Frequentiebereik | 5Hz tot 3500Hz |
|---|---|
| Max. Versnelling | 1000m/s2 |
| Max. SNELHEID | 1,6 m/s |
| Effectverplaatsing | 25 mm |
| Gewicht bewegende spoel | 6.5kg |
| Frequentiebereik | 5Hz tot 3500Hz |
|---|---|
| Max. Versnelling | 1000m/s2 |
| Max. SNELHEID | 1,6 m/s |
| Effectverplaatsing | 25 mm |
| Gewicht bewegende spoel | 6.5kg |
| Frequentiebereik | 5Hz tot 3500Hz |
|---|---|
| Maximale versnelling | 1000m/s2 |
| Maximale snelheid | 1,6 m/s |
| Effectverplaatsing | 25 mm |
| Gewicht bewegende spoel | 6.5kg |