| Afmeting | 1000mm*1000mm*1000mm |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Vochtigheid | 10-98%RH |
| Productnaam | Andere Testmachine |
| Interface | USB/RS232 |
| Controlesysteem | PLC |
|---|---|
| Afmetingen | 400x500 X400 mm |
| Voeding | 380V |
| Productnaam | Milieutestkamer |
| Gewicht | 200KG |
| Interne dimensie | 1000x1000x1000 |
|---|---|
| Temperatuurbereik | RT+15ºC ~+70ºC |
| Controlemethode | Programmeerbare LCD -touchscreencontroller |
| Vochtigheidsbereik | Vochtigheid bij verlichting: 20%RH ~ 75%RV (± 5%RH) |
| Omgevingstemperatuur voor gebruik | +5ºC ~+35ºC |
| Interface | USB/RS232 |
|---|---|
| Productnaam | Andere Testmachine |
| Garantie | 1 jaar |
| Software | Vensters/Linux |
| Afmeting | 1000mm*1000mm*1000mm |
| Verrichtingstemperatuur | 0-50℃ |
|---|---|
| Interface | USB/RS232 |
| Gewicht | 450KG |
| Vertoning | LCD |
| Software | Vensters/Linux |
| Control System | PLC |
|---|---|
| Dimensions | W1500xH1000 xD1000 mm |
| Power Supply | 380V |
| Product Name | Environmental Test Chamber |
| Weight | 500kg |
| Controlesysteem | PLC |
|---|---|
| Afmetingen | W800xH800 xD800 mm |
| Voeding | 380V |
| Productnaam | Milieutestkamer |
| Gewicht | 500Kg |
| Voeding | AC 220V of 380V (transformator is beschikbaar) |
|---|---|
| Dimensie | 1000 mm*1000 mm*1000 mm |
| Interface | USB/RS232 |
| Garantie | 1 jaar |
| Vochtigheid | 10-98%RH |
| Frequentiebereik | 5Hz tot 3500Hz |
|---|---|
| Max. Versnelling | 1000m/s2 |
| Max. SNELHEID | 1,6 m/s |
| Effectverplaatsing | 25 mm |
| Gewicht bewegende spoel | 6.5kg |
| Interne dimensie | Aangepaste grootte |
|---|---|
| functie | Temperatuur-vochtigheidstest |
| temperatuurbereik | -70~150C |
| Vochtigheidsbereik | 20~98%R.H. |
| steekproefplank | Facultatief |