| Sinuskracht | 6000n |
|---|---|
| Snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 25mm |
| Frequentie | 3~3500Hz |
| Lading | 180KG |
| SINE FORCE | 6000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 tot en met 2000 Hz |
| laden | 300 kg |
| Trillingskracht | 6KN |
|---|---|
| Toepassing | Batterij |
| teststandaard | IEC 60068-2-64 |
| Versnelling | 100 g |
| test | Schok |
| Misstaplijst | 600*600mm |
|---|---|
| richting van de trilling | Z-as |
| Trillingskracht | 6KN |
| teststandaard | IEC62133 |
| schokproef | half-sinus, trapeziumvormige, zaagtandgolf |
| SINE FORCE | 6KN |
|---|---|
| Standaard | JIS D1601-standaard |
| Type | Elektromagnetische |
| Frequentie | 5 ~ 3500 Hz |
| Toepassing | LED, auto-onderdelen, verpakkingen |
| Trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| Vibratie | Verticale trillingen |
| Tafelgrootte | 600 x 600 mm |
| Garantie | 12 maanden |
| Frequentie | 5-3000 Herz |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Laden | 180 kg |