| Toepassing | materila, automobiele delen, verpakking, de producten van de huisgreep |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines ove |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepasselijke Industrie | De militaire industrie, burgerlijke, elektronische toestellen, automobiel, vervangstukken, elektroni |
| Trillingskracht | 6KN |
|---|---|
| Frequentie | 5-3500hz |
| Verplaatsing | 51 mm |
| richting van de trilling | Verticaal en horizontaal |
| teststandaard | CEI 60068-2 |
| Toepassing | materila, automobiele delen, verpakking, de producten van de huisgreep |
|---|---|
| Spanning | 380v |
| Naverkoopservice | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines ove |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepasselijke sectoren | De militaire industrie, burgerlijke, elektronische toestellen, automobiel, vervangstukken, elektroni |
| Misstaplijst | 600*600 mm |
|---|---|
| Trillingsrichting | Z-as |
| Trillingskracht | 6KN |
| Test Standaard | IEC62133 |
| schokproef | half-sinus, trapeziumvormige, zaagtandgolf |
| Trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| Toepassing | Pakket |
| richting van de trilling | Verticale trillingen |
| teststandaard | ista 2a 3a |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Toepassing | materila, automobiele delen, verpakking, de producten van de huisgreep |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines ove |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepasselijke Industrie | De militaire industrie, burgerlijke, elektronische toestellen, automobiel, vervangstukken, elektroni |
| trillingskracht | 6kn |
|---|---|
| Frequentie | 5-3500Hz |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Trillingsrichting | Verticaal en horizontaal |
| Teststandaard | MIL STD 810F |
| Kracht | 6KN |
|---|---|
| Standaard | JIS D1601-standaard |
| type | Elektromagnetische |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Toepassing | geleid |
| Trillingskracht | 6KN |
|---|---|
| richting van de trilling | XYZ drie assen |
| Frequentie | 5 ~ 3500 Hz |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Versnelling | 1.8m/s |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| laden | 180 kg |