| Max. SNELHEID | 1,6 m/s |
|---|---|
| Gewicht bewegende spoel | 3,5 kg |
| Het koelen ventilatormacht | 3 kW |
| Stroomvoorziening | AC380V |
| Trillingsrichting | Verticaal+Horizontaal |
| Max. SNELHEID | 1,6 m/s |
|---|---|
| Gewicht bewegende spoel | 3,5 kg |
| Het koelen ventilatormacht | 3 kW |
| Stroomvoorziening | AC380V |
| Trillingsrichting | Verticaal+Horizontaal |
| Maximale snelheid | 1,6 m/s |
|---|---|
| Gewicht bewegende spoel | 3,5 kg |
| Het koelen ventilatormacht | 3 kW |
| Stroomvoorziening | AC380V |
| Trillingsrichting | Verticaal+Horizontaal |
| trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | 3 as |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentiebereik | 3 ~ 3500Hz |
| Gewicht bewegende spoel | 6.5kg |
| Application | materila, automobile parts, packing, house hold products |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service |
| Warranty | 1 year |
| Applicable industries | Military industry, civil, electronic appliances, automotive, spare parts, electronics, aviation |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Laden | 180 kg |
| Frequentie | 5Hz~ 3500Hz |
|---|---|
| Gebruik | simulatie trillingsonderzoek |
| richting van de trilling | x-y z |
| Max. snelheid | 1.6m/s |
| bewegende rol | 6.5 kg |
| Frequentiebereik | 5Hz tot 3500Hz |
|---|---|
| Max. Versnelling | 1000m/s2 |
| Max. SNELHEID | 1,6 m/s |
| Effectverplaatsing | 25 mm |
| Gewicht bewegende spoel | 6.5kg |
| Trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| richting van de trilling | 3 As |
| Gewicht bewegende spoel | 6.5 kg |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Max. versnelling | 100 g |
| sine force | 6000N |
|---|---|
| speed | 1.6m/s |
| displacement | 25mm |
| frequency | 3~3500HZ |
| application | Accelerated Vibration Testing |