| Nauwkeurigheid | 0,05 |
|---|---|
| Stroom | 7 kW, AC380V 220V |
| Beschermingsklasse | IP66 |
| Spanning | 380 V |
| Lage temperatuur | -40℃ |
| Verrichtingstemperatuur | 0-50℃ |
|---|---|
| Interface | USB/RS232 |
| Gewicht | 450KG |
| Vertoning | LCD |
| Software | Vensters/Linux |
| Afmeting | 1000mm*1000mm*1000mm |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Vochtigheid | 10-98%RH |
| Productnaam | Andere Testmachine |
| Interface | USB/RS232 |
| Voeding | AC 220V of 380V (transformator is beschikbaar) |
|---|---|
| Dimensie | 1000 mm*1000 mm*1000 mm |
| Interface | USB/RS232 |
| Garantie | 1 jaar |
| Vochtigheid | 10-98%RH |
| Interne dimensie | B400xH500xD400mm |
|---|---|
| Volume | 80 Liter |
| Temperatuurbereik | -40~150°C |
| Vochtigheidsbereik | 20%~98%R.V. |
| Temperatuur stijgende snelheid | 3.0°C/min |
| Nauwkeurigheid | 0,1, +/- 0,5°C |
|---|---|
| Stroom | 4 kW |
| Spanning | 220 V |
| Koelsysteem | wind het koelen |
| Interne afmetingen | 400X500X400 mm |
| Nauwkeurigheid | 0,01 |
|---|---|
| Stroom | 25 kW |
| Beschermingsklasse | IP55 |
| Spanning | 380 V |
| Koelmiddelen | R404A of gelijkwaardig |
| Interne dimensie | B900xH500xD600mm |
|---|---|
| Externe dimensie | B1400xH950xD1200mm |
| Volume | 270 liter |
| Zoute test | NSS ACSS |
| spuitvolume | 1.0 ~ 2,0 ml /80cm2 /h |
| Model | TH-225-B |
|---|---|
| Interne dimensie | B600XH750XD500(mm) |
| Externe dimensie | B1200XH1900XD1150(mm) |
| Lage temperatuur | 0 ℃ |
| Hoge temperatuur | 150°C |
| sinuskracht | 3000N aan 200000N |
|---|---|
| trillingsrichting | verticaal trilling of x, y, z |
| Snelheid | 1.8m/s |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Versnelling | 100g |