| Nauwkeurigheid | ±1% |
|---|---|
| Stroom | 30 kW |
| Spanning | 380 V |
| Interne dimensie | B2000*H2000*D2000mm |
| Volume | 8000L |
| Temperatuurbereik | RT+10°C~80°C (facultatieve 80°C ~150°C) |
|---|---|
| Temperatuurnauwkeurigheid | ±0,5℃ |
| Temperatuurresolutie | 0,1℃ |
| Uniformiteit van de temperatuur | ±2,5℃ |
| Temperatuur stijgende snelheid | 0,1~3,0 (°C/min) |
| Interne dimensie | Aangepaste grootte |
|---|---|
| functie | Temperatuur-vochtigheidstest |
| temperatuurbereik | -70~150C |
| Vochtigheidsbereik | 20~98%R.H. |
| steekproefplank | Facultatief |
| Temperatuurbereik | -40°C tot 150°C |
|---|---|
| Temperatuurresolutie | ±0,1°C |
| Temperatuurnauwkeurigheid | ± 0,5 ° C |
| Uniformiteit van de temperatuur | ±2°C |
| Vochtigheidsbereik | 20%~ 98%RH |
| Controlesysteem | PLC |
|---|---|
| Afmetingen | W2000xH2000 xD1000 mm |
| Voeding | 380V |
| Productnaam | Milieutestkamer |
| Gewicht | 2500kg |
| Stroom | 20 kW |
|---|---|
| Spanning | 380 V |
| Beschermingsklasse | IP55 |
| Verwarmingssnelheid | 3 C/Min |
| Koelsnelheid | 1 cent/min |
| Controlesysteem | PLC |
|---|---|
| Afmetingen | 2000x2000 x2000 mm |
| Voeding | 380V |
| Productnaam | Milieutestkamer |
| Gewicht | 200KG |
| Interne dimensie | Op maat |
|---|---|
| Toepassing | Laboratorium |
| functie | Het verouderen Klimaattest |
| temperatuurbereik | -70~150C |
| Vochtigheidsbereik | 20%~98%R.V. |
| internal dimension | W400*H500*D400mm |
|---|---|
| volume | 80L |
| Temperature range | -40~150C |
| Humidity Range | 20~98%rR.H. |
| inner material | SUS304 Environmental Test Chamberstainless steel |
| Voeding | Wisselstroom 220v / AC380 |
|---|---|
| Stamdruk | 0,0 kg/cm~2,0 kg/cm (+101,3 Kpa) |
| Temperatuurbereik | 100ºC~135ºC |
| Relatieve druk | Waarden weergeven op manometer |
| Absolute druk | 100 Kpa + weergavewaarden |