| Interne dimensie | B600XH750XD500(mm) |
|---|---|
| Externe dimensie | B1200XH1900XD1150(mm) |
| Lage temperatuur | -40℃ |
| Hoge temperatuur | 150℃ tot 200℃ |
| Vochtigheidsbereik | 20%~98% R.V. |
| Temperatuurbereik | -70°C~150°C |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 20%~98% R.V. |
| Interne dimensie | B1000*H1000*D800mm |
| Volume | 800L |
| koelmethode | T/T |
| Frequentiebereik | 3-3500 HZ |
|---|---|
| Nominale snelheid | 1,2 m2/s² |
| Garantie | 1 jaar |
| Maximale belasting | 70 kg |
| Type | verticale &x, y, z |
| Frequentiebereik | 3-3000 Hz |
|---|---|
| Nominale snelheid | 1,8 m/s² |
| Garantie | 1 jaar |
| Max Loading | 70 kg |
| Type | XYZ |
| sinus | 32000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 tot 2500Hz |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm of aangepast |
| Trillingsrichting | verticaal of x, y, z |
| sinus | 32000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 tot 2500Hz |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm of aangepast |
| Trillingsrichting | verticaal of x, y, z |
| trillingsmethode | Sinus en willekeurige trillingen |
|---|---|
| Nominale sinuskracht | 20000n |
| geschatte willekeurige kracht | 20000n |
| Frequentiebereik | 3 ~ 3500Hz |
| Max. Versnelling | 100 g |
| sinus | 3000n tot 200000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Versnelling | 100 g |
| Zonder kracht | 3000 N tot 200000 N |
|---|---|
| Trillingsrichting | Verticale trillingen of x,y,z |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Versnelling | 100 g |
| sinus | 3000n tot 200000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Versnelling | 100 g |