| Naam | Trilling Shaker Table |
|---|---|
| teststandaard | Mil-norm-810, iec60068-2-64, RTCA -160, CEI 61373 |
| Type | Triltafel |
| Materiaal | staal |
| Spanning | 380V/50Hz |
| Testzone | 216L |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -70~+180degree |
| Vochtigheidswaaier | 10~98% |
| schaatser | Trillingsschudder |
| Trillingsmodus | sinus, willekeurig, schok |
| Teststreek | 1000L |
|---|---|
| Temperatuurwaaier | -70~+150degree |
| Vochtigheidswaaier | 20~98% |
| skaker | Trillingsschudbeker |
| Trillingswijze | willekeurige sinus, schok |
| SINE FORCE | 20000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| richting van de trilling | Verticale+horizontale trillingen |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3000 Hz |
| Trillingskracht | 10 000 N |
|---|---|
| Toepassing | Pakket |
| richting van de trilling | Verticale trillingen |
| teststandaard | ISTA |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3~2000HZ |
| laden | 300kg |
| Trillingskracht | 10KN |
|---|---|
| Controleur | VENZO |
| Frequentie | 5-3000 Hz |
| Versnelling | 1000m/s2 |
| richting van de trilling | Verticaal horizontaal |
| vibration force | 10KN |
|---|---|
| Controller | VENZO |
| frequency | 5-3000hz |
| application | Li-ion Battery |
| vibration direction | Vertical & Horizontal |
| trillingskracht | 10KN |
|---|---|
| Controleur | VENZO |
| Frequentie | 5-3000 Hz |
| Versnelling | 1000m/s2 |
| Trillingsrichting | Verticaal en horizontaal |
| teststandaard | ENGELSE Norm 60068-2-6 |
|---|---|
| Toepassing | R&D-Laboratorium |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | AC380V |
| certificaat | ISO 9001:2008 |