| trillingsgolf | sinus |
|---|---|
| Toepassing | Verpakking |
| versnelling | 100g |
| Verplaatsing | 25mm |
| controlemechanisme | VENZO |
| Steunapparaat | De rollente |
|---|---|
| Frequentie | 3 aan 3500hz |
| Trillingsrichting | Verticale Trilling |
| Norm | UN38.3 norm |
| Expander | 300*300mm |
| willekeurige kracht | 30KN |
|---|---|
| richting van de trilling | verticale horizontale trilling |
| Modus | Elektromagnetische |
| Toepassing | Laboratorium |
| De Grootte van de trillingslijst | 800*800 |
| schokkracht | 1200N |
|---|---|
| richting van de trilling | veritical horizontale trillingstest |
| standaard | DE V.N. 38,3 CEI 62133 |
| Toepassing | Batterij |
| Verplaatsing | 25 mm |
| sinus | 30000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Trillingsrichting | verticaal horizontaal |
| Sollicitatie | Batterij |
| Frequentie | 3 ~ 2500Hz |
| Controlesysteem | Digitale Controle |
|---|---|
| Koelsysteem | Luchtkoeling |
| Afmeting | 500 mm van X.500 mm van X.500 mm |
| Frequentiegebied | 10 Herz - 2000 Herz |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Trillingskracht | 3000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | 3 as |
| Trillingswijze | Willekeurige sinus |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Diameter van het Bewegen van Rol | 230mm |
| Trillingskracht | 3000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | 3 As |
| Trillingsmodus | Willekeurige sinus |
| Cilinderinhoud | 25 mm |
| Diameter van het bewegen van rol | 230 mm |
| sinus | 2000n |
|---|---|
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | verticale trilling |
| Stroom | 380V 3 fase |
| sinuskracht | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Snelheid | 1.6m/s |
| trillingsrichting | verticaal trilling of x, y, z |
| Macht | 380v 3 fase |