| sinuskracht | 2000N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Snelheid | 1.6m/s |
| trillingsrichting | verticale trilling |
| Macht | 380v 3 fase |
| sinus | 3000n tot 200000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Versnelling | 100 g |
| Zonder kracht | 3000 N tot 200000 N |
|---|---|
| Trillingsrichting | Verticale trillingen of x,y,z |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Versnelling | 100 g |
| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| Vermogen | Elektronisch |
| Trillingsrichting | horizontale trilling |
| trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| Versnellingssensor | 1 stuks |
| Frequentie | 5Hz~ 3500Hz |
|---|---|
| Versnelling | 100 g |
| Trillingsrichting | X, Y, z-As |
| Toepassing | Mobiele Telefoon en Li-Ionenbatterij |
| Versnelling | 1.6m/s |
| Testzone | 1000 liter |
|---|---|
| temperatuurbereik | -40 ~ + 150 graden |
| Vochtigheidsbereik | 20~98% |
| schaatser | Trillingsschudder |
| Trillingsmodus | Sinus, willekeurig, schok |
| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Trillingsrichting | verticale horizontale trilling |
| Kracht | 380v 3-fase |
| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Snelheid | 1.8m/s |
| Trillingsrichting | Drie Richtingen |
| Vermogen | 380v 3-fase |
| Schuddende Kracht | 1000kgf (10000N) |
|---|---|
| Maximumlading | 270KG |
| snelheid | 1.8m/s |
| Frequentiegebied | 3Hz aan 2.000 Herz |
| Toepassing | Defensie, Ruimtevaart, Autodelen, PCB-Raad, Elektronika |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| vibration direction | vertical horizontal |
| application | Battery Pack |
| frequency | 3~2500hz |