| gewicht van het bewegen van rol | 14kg |
|---|---|
| Schuddende Kracht | 1000kgf (10000N) |
| Maximumlading | 270KG |
| Maximumversnelling | 100 G |
| Toepassing | Defensie, Ruimtevaart, Autodelen, PCB-Raad, Elektronika |
| gewicht van het bewegen van rol | 14kg |
|---|---|
| Schuddende Kracht | 1000kgf (10000N) |
| Maximumlading | 270KG |
| Wijze | Sinus, Willekeurig, Schok, Resonantiezoeken en Verblijf |
| Maximumversnelling | 100 G |
| Controlesysteem | Digitale Controle |
|---|---|
| Koelsysteem | Luchtkoeling |
| Afmeting | 500 mm van X.500 mm van X.500 mm |
| Frequentiegebied | 10 Herz - 2000 Herz |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| richting van de trilling | Verticaal en horizontaal |
|---|---|
| Frequentie | 5 ~ 3000 Hz |
| trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| controller | venzo-820 |
| Toepassing | LED, auto-onderdelen |
| Schuddende Kracht | 1000kgf (10000N) |
|---|---|
| Maximumlading | 270KG |
| snelheid | 1.8m/s |
| Frequentiegebied | 3Hz aan 2.000 Herz |
| Toepassing | Defensie, Ruimtevaart, Autodelen, PCB-Raad, Elektronika |
| Teststreek | 1000L |
|---|---|
| Temperatuurwaaier | -40~+150degree |
| Vochtigheidswaaier | 20~98% |
| skaker | Trillingsschudbeker |
| Trillingswijze | willekeurige sinus, schok |
| Teststreek | 1000L |
|---|---|
| Temperatuurwaaier | -70~+150degree |
| Vochtigheidswaaier | 20~98% |
| skaker | Trillingsschudbeker |
| Trillingswijze | willekeurige sinus, schok |
| SINE FORCE | 30KN |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticale +horizontal-Trilling |
| Testnormen | -160F MIL-STD-810 |
| Tafelgrootte | 800*800 mm |
| Max. verplaatsing | 100 mm |
| Functie | Sinusoïdale Trillingstest |
|---|---|
| Toepassing | Auto-onderdelen |
| certificaat | ISO 9001:2008 |
| teststandaard | ISO 16750-3 |
| Vibratie | 3 As |
| vibration force | 10KN |
|---|---|
| vibration direction | Vertical horizontal Vibration |
| standard | IEC60068-2-27 |
| application | Auto Part, LED Lighting, battery |
| vibration table | 600*600mm |