| Maximumverplaatsing | 2.5 MM. |
|---|---|
| Voeding | 220 V wisselstroom, 50/60 Hz |
| Gewicht | 200 kg |
| Maximumversnelling | 50 g |
| Maximumsnelheid | 2.5 M/s |
| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| snelheid | 1.8 m/s |
| Verplaatsing | 65 mm |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| laden | 500 kg |
| Kracht | 6000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticale trilling |
| Max. SNELHEID | 1,6 m/s |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Sollicitatie | Verpakking |
| SINE FORCE | 60000N |
|---|---|
| snelheid | 1.8 m/s |
| Verplaatsing | 65 mm |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| laden | 600 kg |
| Trillingskracht | 30KN |
|---|---|
| Frequentie | 3~2800 Herz |
| snelheid | 1.8 m/s |
| richting van de trilling | Verticale+horizontale trillingen |
| versnelling | 100 g |
| Koelmethode | Luchtkoeling |
|---|---|
| standaard | UL 1642 |
| Kracht | AC380V, 3 fase 5 lijnen |
| richting van de trilling | verticale horizontale trilling |
| Toepassing | batterij, auto-onderdelen |
| Trillingskracht | 30000N |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticale +horizontal-Trilling |
| Koelmethode | Luchtkoeling |
| Toepassing | batterijpakket |
| voldoen aan de norm | IEC 62133 |
| Misstaplijst | 600*600mm |
|---|---|
| richting van de trilling | 3 As |
| Trillingskracht | 6KN |
| teststandaard | IEC62133 |
| Trillingsmodus | Sine Sweep willekeurig |
| Trillingskracht | 30KN |
|---|---|
| Max. versnelling | 100 g |
| teststandaard | IEC62133 |
| richting van de trilling | horizontale en verticale trilling |
| max. dispacement | 51 mm |
| Trillingskracht | Op maat |
|---|---|
| Merken | ASLI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | Elektronisch |
| certificaat | ISO 9001:2008 |